DEVELOPMENT

פיתוח אתר אינטרנט

בסט קלאב - בניית אתרי וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר!

אם אתם מחפשים אתר מותאם אישית לעסק שלכם, אז בסט קלאב היא הבחירה המושלמת עבורכם. אנו מתמחים ביצירת אתרים מותאמים אישית לעסקים וחנויות אינטרנט באמצעות הפלטפורמה המובילה והפופולרית כיום בשוק – WordPress.

התהליך מתחיל עם הקשבה והבנת הדרישות הייחודיות של העסק שלכם. אנו מתייעצים ומתכננים יחד איתכם כדי ליצור את האתר האידיאלי שמתאים לצרכים שלכם. האתר שאנו יוצרים יהיה ייחודי, מקצועי ויתאים לזהות החזותית של העסק שלכם.

מערכת WordPress מאפשרת לך ליישם משימות כמעט בכל מורכבות הקשורות לפונקציונליות של האתר. בניית אתר החברה בוורדפרס מאפשרת לצמצם את זמן הפיתוח והאופטימיזציה.

שלושת יסודות שיטת בסט קלאב לבניית אתרי סחר:

אפיון 
ביצוע טכני
נראות

אפיון

המשפט -"סוף מעשה במחשבה תחילה" תואם את שלב האפיון.

שלב זה הוא הבסיס להצלחת פרויקט בניית האתר. בשלב האפיון אנו חוקרים לומדים ומתכננים את התהליכים התפעוליים העסקיים הלוגיסטיים  של בית העסק כגון:

  • מי קהל היעד
  • דרך קבלת ההזמנות
  • מערך השילוח ואיסוף הזמנות
  • מהלכים עסקיים הדורשים תכנות מיוחד
  • התממשקות עם מערכות חיצוניות
  • חקר אתרים דומים בארץ ובעולם בתחום העיסוק

 ועוד…

  • ניווט באתר

בחנות פיזית אנו מקבלים הכוונה למוצר שאנו מחפשים, ברוב המקרים ע"י עובד בחנות, דבר המגדיל משמעותית סיכוי לביצוע עסקה, דבר המתבטא ביחס המרה גבוה ויעילות התקציב הממומן.

בחנות אינטרנטית אין אינטראקציה פיזית עם הלקוח כפי שיש בחנות פיזית. לכן השאלה – "האם אפשר לעזור לך" לא תשמע בחנות אינטרנטית. זו הסיבה שהתמצאות באתר, זה דבר קריטי עבור הגולש לביצוע עסקה.

זו הסיבה שתכנון הקטגוריות, תתי קטגוריות ומסננים באתר, חשובים, שונים וייחודים לכל אתר ועסק ועסק.

ביצוע טכני

האתר בנוי על פלטפורמת וורדפרס, אתרי הסחר על בסיס וורדפרס  WOOCOMMERCE.

התהליך שאנו דוגלים בו לאחר סיום האפיון וקבלת אתרי דוגמא נבחרים ע"י בעל העסק(במידה וקיימים כאלו), נבחרים על ידינו מס' טמפלטים, שזו תבנית עיצוב, שלד האתר והפונקציונליות שלו (חשוב מאוד לעבוד אך ורק בצורה חוקית מבלי להשתמש בטמפלטים פרוצים ולא חוקיים).

בחירת הטמפלט הוא שלב קריטי להצלחת אתר הסחר. הוא נבחר לאחר שלב האפיון ובהתאם לדרישות העולות ממנו. הטמפלט כולל בתוכו פונקציונליות, בסיס הניווט באתר ונראות האתר.

על בסיס שלד זה של הטמפלט, אנו בונים את האתר. קיימות שתי אופציות לבניית האתר. הראשונה, זה לתכנת את האתר. האופציה השניה היא הוספת  "תוספים" מוכנים לצורך בניית האתר, (גם כאן חשוב שה"תוספים" יהיו בעלי רישיון וחוקיים למניעת פריצות). חשוב להשתמש בכמות מינימלית של "תוספים" כדי להפחית עומס.  ריבוי "תוספים" גורם לאיטיות  האתר, משפיע על הקידום האורגני, איטיות בהצגת דפים לגולש ולעוד פגיעות ביעילות האתר. חשוב לדעת, יש לחדש את הרישיון של התוספים כל שנה, אחרת יפוג תוקפם ולא יהיו חוקיים ומעודכנים.

לאחר שבחרנו טמפלט וב"תוספים" הכרחיים ( לדוגמא: תוסף רשתות חברתיות, תוסף לצורך הקידום האורגני של האתר ועוד…..),  יש להעלות את קטגוריות הניווט שהגדרנו באפיון הכוללים – קטגוריות, תתי קטגוריות ופילטרים שונים.

לאחר שהעלנו את קטגוריות הניווט לאתר, מעלים את התכנים בהתאם לאותם עמודים וקטגוריות.

נראות

נראות האתר מורכב מעיצוב האתר ומהטכנים הגרפיים שאנו מייצרים לצורך הנעה לרכישה באתר . לדוגמא – באנרים, פופ אפים, סרטוני וידאו שמסבירים על החנות, על המוצר. הויזואליות היא מרכיב חשוב לרכישות באתר.

 

תחזוקת האתר בשרתים שלנו

בנוסף, לאחר בניית האתר אנו מציעים שירותי תחזוקת אתר מקיפים הכוללים:

שירותי אחסון האתר
התקנת ועדכון תוספים
הזנת תכנים ומוצרים
 עדכון מלאי
יצירת גרפיקה לאתר (באנרים ופופ-אפ)
טיפול בתקלות
סריקות האתר על וירוסים 

ועוד הרבה אפשרויות שלא תמצאו בשום מקום אחר. אנו נדאג שהאתר יהיה תמיד מעודכן, מוגן ומותאם לצרכים השונים שלכם ושל הגולשים.

שירותי אחסון אתרים בשרתים שלנו מאפשר לנו שליטה מלאה ויכולות תגובה מהירות על כל דרישה ללא עיקובים מיותרים.

אנו מתרגשים לעבוד איתכם וליצור את האתר המושלם עבורכם. צרו קשר עכשיו כדי לתאם פגישת ייעוץ ולהתחיל את המסע של בניית האתר המותאם אישית אלך!

 

תודה על הבחירה בשירותי הבנייה והתחזוקה שלנו.

העבודות שלנו

חנות האוהדים של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב
אתר שמרכז את כל הברות התקשורת בישראל
אתר שמרכז את כל הברות התקשורת בישראל
אתר שמרכז את כל בתי קפה ומסעדות בישראל
חנות תכשיטים מקוונת
חנות כדורגל מקוונת של ספורט ישיר
בית מרקחת מקוונת
חנות שטיחים מקוונת
חנות רהיטים מקוונת La-forma

רוצים לשפר את מצב המכירות שלכם?

הנציגים שלנו מחכים לך עם הצעה משתלמת במיוחד
אשמח לקבל גם הצעה ל...

הלקוחות שלנו

ההודעה נשלחה בהצלחה.

נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן