איך להגדיל הכנסות תוך 120 יום מבלי להוציא הון על פרסום?

קוביות עץ 2023 המסמלות צמיחה עסקית, הצלחה, אסטרטגיה, יעד, משימה, פעולה, יעד, עבודת צוות, תוכנית, רעיון ותפיסת תחילת השנה החדשה

המאמר הבא חושף איך תוכל להגדיל את ההכנסות, לגרום ללקוחות לקנות ממך לעיתים קרובות יותר, ולהגדיל את ההיקפים של העסקאות שאתה עושה בעסק בהשקעה של פחות מ-500 שקל בחודש באחריות.

יזם יקר, כבעל עסק אני רוצה לשאול אותך שאלה אישית. למה הקמת עסק עצמאי?

מדוע הסכמת לשלם את המחירים הכלכליים והנפשיים שרוב האנשים בחיים לא היו מוכנים לשלם?

האם עשית את זה כי רצית חופש כלכלי? או אולי לתת ביטוי לכישרון והיכולת הייחודיים שיש לך?

נכון, לא נפגשנו באופן אישי אבל אני יודע טוב מאוד על המחירים ששילמת. כמה השקעת ולמדת כדי להגיע לאיפה שאתה נמצא היום.

העניין הוא שלפעמים, למרות הדרך הארוכה שכבר עשית. זה לא נהיה יותר קל.

ההוצאות נערמות: שכירות, מלאי, עובדים, מיסים. זה מצד אחד. מצד שני למרות שאתה איש מקצוע מיומן כמות הלקוחות לא גדלה.

לעיתים היא אפילו פוחתת כתוצאה ממתחרים שמורדים מחירים ועושים צחוק מהעבודה הקשה שלך.

האם גם אתה נפלת קורבן לאשליה הזו?

אני מניח שכמו כל בעל עסק אתה מעוניין להגדיל את ההכנסות. אז יכול להיות שהקשבת לאחד מ"יועצי" השיווק או הפרסום בסביבה שלך והחלטת להשקיע כסף בפרסום כזה או אחר כדי להשיג לקוחות חדשים.

האם זה הצליח?

בוא נאמר את האמת. להשיג לקוחות חדשים זה תמיד הדבר הכי יקר בעסק. זו גם הדבר הכי קשה.

אז למה בעלי עסקים מחפשים לעשות את הדבר הכי קשה והכי יקר כל הזמן?

יש לך מכרה זהב ממש מתחת לאף שלך והגיע הזמן להגדיל את ההכנסות!

כולם יודעים שישנן רק 3 דרכים להגדיל את הההכנסות בעסק.

 1. להשיג לקוחות חדשים.
 2. לגרום ללקוחות וותיקים לקנות לעיתים קרובות יותר.
 3. לגרום ללקוחות להגדיל את היקפי העסקה.

בממוצע יעלה לך פי 5 להשיג לקוח חדש לעומת מכירה ללקוח ותיק שכבר מכיר אותך.

אז למה להמשיך לעשות את מה שכולם עושים? לדמם כסף בנסיונות כושלים להביא לקוחות חדשים כשאתה יכול למנף את הלקוחות הקיימים כדי להשיג יותר עסקאות, להגדיל את כמות הכסף שהם מוצאים אצלך וכן גם למנף אותם להביא לך לקוחות חדשים בחינם.

המפתח הסודי להכנסה קבועה, צפויה ועולה.

יש לנו לקוחה שהגדילה תוך 3 חודשים את ההכנסה הממוצעת שלה מ-20,000 ש"ח ל-50,000 בחודש ולקוח אחר שעלה ממכירות של 120,000 ש"ח בחודש ל-210,000 ש"ח תוך חודשיים.

מיד אספר לך איך הם השיגו את התוצאות האלה אבל הנה מילת אזהרה.

רוב הסיכויים שבחיים לא תשיג את התוצאות האלה. זה לא כי אתה לא יכול או לא מוכשר מספיק, אתה לא תשיג את התוצאות כי כמו רוב בעלי העסקים שיצפו במסר הזה, אתה לא תעשה כלום. אפילו אם הסוד שבו אשתף אותך עשוי להביא לך תוצאות כאלה.

רוב בעלי העסקים אוהבים להתלונן ולהמשיך לעשות את אותו הדבר… שזה בדרך כלל כלום.

בכל זאת אני מאמין שיש סיכוי קלוש שכן תעשה משהו ולכן אספר לך כאן מה בעלי בעלי העסקים – הלקוחות שלנו עשו כדי להגדיל את ההכנסות שלהם.

במשפט אחד. הם התחילו לתקשר עם הלקוחות שלהם על בסיס קבוע.

זה אומר לשלוח להם תקשורת ישירות לנייד עם הזמנות, טיפים והטבות לבקר שוב בבית העסק ולקנות מהם. אתה מפתח את היכולת לתקשר באופן יזום ובכל רגע נתון עם לקוחותיך, שכבר חוו קניה אצלך ושמסרו לך את פרטיהם האישיים כדי שתציע להם הצעות שיווקיות, תבשר להם על דברים חדשים, מוצרים חדשים, מבצעים והנחות.

האם האגו שלך מונע ממך את הגדלת ההכנסות שמגיעות לך?

הרבה פעמים כשאני מספר לבעלי עסקים על יצירת תקשורת שוטפת עם הלקוחות שלהם, הם משוכנעים שלהם זה לא יעזור. יש להם מן אגו כזה והתשובה שלהם היא "הלקוחות הקבועים שלי מכירים אותי… הם יחזרו אלי מתי שהם צריכים".

באמת?!

בפעם הבאה שלקוח כזה מגיע אליך (אם הוא בכלל יגיע אליך שוב) תשאל אותו אם הוא אי פעם הוציא כסף אצל המתחרים שלך? אם היית מציע לו הטבה האם הוא היה בא לבקר במועד מוקדם יותר? אני די בטוח שהתשובה שלו תשתול אותך במקום. תראה אני כבר לא ילד (בן 58) ומזמן הבנתי שמי שרוצה לעשות כסף צריך לשים את האגו בצד. החדשות הרעות הן שהלקוחות שלנו לא זוכרים אותנו. יש להם דברים אחרים שקורים בחיים שלהם. החדשות הטובות הן שיש מה לעשות!

איך גיליתי את הנוסחה לבניית עסק רווחי מפלדה?

לפני כמה שנים כשחייתי בניו יורק הקמתי עסק לשטיפת רכב. הבעיה הייתה שהעסק עבד ממש טוב בסופי שבוע אבל בסוף כל חודש אני הפסדתי כסף כי במהלך השבוע המקום היה ריק ואני המשכתי לשלם משכורות, שכירות ומיסים.

שברתי את הראש איך אני יכול לגרום ליותר אנשים להגיע במהלך השבוע? הרי כל זמן שאין מכונית בשטיפה, אני מפסיד כסף.

אחרי כמה שבועות של הרהורים, קלטתי שאני מקבל כל הזמן מכתבים (זה היה לפני עידן המיילים והסמסים) מחנות כלבו שבה הייתי מבקר. כמו שעון בכל חודש קיבלתי לפחות שני מכתבים עם קופונים והטבות לחזור ולקנות אצלם שוב.

החלטתי לעשות ניסוי משוגע. חשבתי שאם זה עובד בחנות כלבו אולי זה יעבוד גם אצלי. כך בסופי השבוע הבאים כשהיינו מפוצצים בעבודה הצעתי עוד פוליש וקס לכל לקוח שהסכים להשאיר אצלי את כתובת המגורים שלו. כך אספתי בחודש קרוב ל-1000 כתובת של לקוחות.

לקחתי את המכתבים שקיבלתי מהכלבו והעתקתי אותם כמעט אחד לאחד. שלחתי את המכתבים ללקוחות שלו עם הנחה של 20% למי שמגיע במהלך השבוע ולא בסופש פלוס מתנה מחזיק כוס קפה לרכב.

אני לא אשכח את היום הזה שחזרתי מבית הדפוס עם אלף מכתבים. ישבנו שם אני וכל הצוות וליקקנו בולים עד שהגרון שלנו התייבש. בהתרגשות קלה נסעתי לדואר ושמתי שם את כל המכתבים.

ואז זה קרה…

עבר יום, יומיים וכל מה ששמעתי זה צרצרים. אחרי ארבעה ימים החל טיפטוף של לקוחות ואחרי שבוע כבר היו טלפונים נרגשים מצד לקוחות שביקשו מאיתנו לשמור להם את המתנה עד שהם יכלו להגיע.

הבנתי שעליתי על משהו אז המשכנו לאסוף כתובת. בת הזוג שלי בזמנו הייתה מגיע בסוף שבוע ומתרוצצת בין המכוניות, מפלרטטת עם הנהגים ורושמת את הפרטים שלהם.

המכתבים המשיכו לצאת כל שבועיים כמו שעון. עסק שטיפת הרכב הפך להיות כמו מרפאה של רופא מומחה. אנשים היו צריכים להתקשר מראש כדי לשריין זמן להגיע לשטיפה. אני לא אשכח שפעם אחת שרירן מפחיד רצה להרביץ לי מכות כשהוא הגיע עם הרכב, גג פתוח בצבע תכלת ונאלצתי לומר לו: "סורי סר". אנחנו לא יכולים לקבל אותך עכשיו.

אחרי שנתיים בתחנת השטיפה קצת התעייפתי ומכרתי אותו לאחד המתחרים שלי. (הוא היה בשוק כשהראתי לו את השיטה שפיתחתי – את מועדון הלקוחות שבניתי שבו כבר היו חברים מעל 8,000 אנשים).

באותו זמן הגיע לניו יורק ישראלי – יזם שפגשתי דרך מכרים משותפים ויחד החלטנו להקים חברה לבניית מועדוני לקוחות כמו שאני בניתי בישראל.

זה קרה לפני 13 שנים והיום כבר כמעט ולא משתמשים במכתבים. היום אתה שולח סמס והלקוח אצלך תוך דקות. זה בדיוק הפתרון שמציע החברה שלי EZCLUB. טיפוח קשר מעשיר עם הלקוח לאורך זמן.

מעולם לא היה קל יותר לבנות מועדון לקוחות רווחי!

היום כבר לא צריך להתרוצץ ולרדוף אחרי לקוחות כדי לבקש מהם כתובות כמו שבת הזוג שלי עשתה בשטיפת הרכב. באמצעות טבלט שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו או לינק בעמוד הפייסבוק של החברה הלקוחות נרשמים בעצמם בפחות מ-5 שניות בכמה לחיצות כפתור.

אני רוצה רגע שתחשוב על הפוטנציאל האדיר שיש בדבר הזה.

נאמר שכל יום מגיעים אליך 10 לקוחות והם נרשמים זה אומר שבסוף החודש יש לך במועדון כבר 300 חברים. נאמר שאתה מוציא סמס אחד ורק 20 חוזרים (בדרך כלל חוזרים יותר אבל בוא נהיה פסימיים). הנה יש לך עוד 20 עסקאות שלא היו לך קודם.

אתה כבר לא מתחיל את החודש מאפס.

בוא ניקח את זה שלב אחד קדימה.

אחרי 3 חודשים של בניית מועדון הלקוחות אתה יודע שמכל הודעה שאתה מוציא 10% מהלקוחות יגיעו לקנות אצלך שוב. נאמר שיש לך 1,000 חברים במועדון לקוחות ומגיעים 100 וכל אחד קונה ב-200 ש"ח. הנה יש לך הכנסה צפויה של 20,000 ש"ח.

כך תמנף את המועדון להשגת לקוחות חדשים בחינם!

להשיג לקוחות חדשים זה הדבר הכי יקר. את זה אנחנו כבר יודעים. אבל לא אם יש לך מועדון לקוחות. ברגע שיש לך חברים במועדון אתה יכול להזמין אותם להגיע עם חבר או חברה ולקבל הטבה. הנה זכית בלקוח חדש ואיכותי לפחות כמו הלקוח הותיק שלך מבלי שהיית צריך לשבור קופת חיסכון על פרסום בפייסבוק, גוגל, פליירים או מודעות בעיתון.

הנה עוד כמה יתרונות שיש ל-EZCLUB:

 • תשלום חודשי קבוע ותשלח כמה סמסים ודפי נחיתה סלולריים שאתה רוצה.
 • טאבלט להרשמה קלה בבית העסק עם תוכנה מוכנה לרישום מהיר של הלקוחות.
 • תפעול קל ופשוט בממשק ידידותי וממותגת בית העסק, שנכתב לבני אדם ולא למתכנתים.
 • מנהלת מועדון אישית ומנוסה מאוד להמלצות, עצות, תפעול המערכת ותכנון מבצעים במגוון רחב של ענפים.
 • קישורית להרשמה פשוטה של הלקוחות מעמוד הפייסבוק של העסק ישירות למועדון הלקוחות.
 • פעולות שיווקיות אוטומטיות.
 • והכי הכי חשוב! המערכת מגינה עליך מפני תביעות חוק הספאם.

איזה עסקים מצליחים להגדיל את ההכנסות עם EZCLUB?

חנויות בגדים, מוצרים לבעלי חיים, קוסמטיקאיות, מכוני יופי, רופאי שיניים, בתי מרקחת, בתי טבע, חנויות פרחים, משתלות, חנויות למוצרים חד פעמיים, מועדונים, מסעדות/ברים/בתי קפה, צימרים, ספא, מכונים לאורתופדיה, אופטיקה, קצביות, חנויות פירות יבשים ופיצוחים, חנויות ספורט, מוסכים, בתי שוקולד, חניות משקאות חריפים ועוד…

למי זה לא מתאים?

 • לבעלי עסקים עם לקוחות חד פעמיים או שמוכרים מוצרים בעלי תדירות קניה נמוכה מאוד.
 • לבעלי עסקים שחושבים שניסו הכל ויודעים הכל ובטוחים שזה לא יצליח. נחש מה… אם אתה באמת חושב ככה, זה באמת לא יעבוד.
 • למי שמשוכנע שהלקוחות שלו קמים כל בוקר וזוכרים מיהו ומה עושה.
 • למי שרוצה להשקיע אלפי שקלים בכל חודש על פרסום לא אפקטיבי.

עכשיו השאלה מהי ההשקעה שלך?

כשהקמתי את EZCLUB רציתי לתת לכל בעל עסק את האפשרות להקים מועדון לקוחות מניב. לכן בחרתי לתמחר את השירות בעלות חודשית של 990 ש"ח לפני מע"מ. סכום שכל בעל עסק עם מוצרים ושירותים איכותיים יוכל להחזיר בקלות.

אבל כדי שיהיה לך קל יותר לקבל החלטה ישנה הצעה מיוחדת מוגבלת בזמן ל-57 היזמים שיפעלו עכשיו!

אתה מקבל את מערכת EZCLUB הכוללת:

 • טאבלט וסטנד עם אחריות לשנה (אם יש בעיית תוכנה אנחנו מתקנים).
 • מערכת EZCLUB ממותגת בית העסק על גבי הטאבלט.
 • מסרונים פרסונליים ללא הגבלת כמות (בעלי 201 תווים!).
 • דפי נחיתה סלולריים ללא הגבלת כמות.
 • כמות חברי מועדון ללא הגבלת כמות.
 • תמיכה של מנהלת מועדון לקוחות אישית ומנוסה מאוד עם זמינות מקסימלית.
 • ייעוץ וליווי שיווקי וניהולי בנושא מועדון הלקוחות.
 • הזנת קובץ אקסל של לקוחות ותיקים למערכת כך שמיד עם ההתקנה תוכל לתקשר עם לקוחותיך.

כל זאת נכון למבצע זה ב 50% הנחה במקום 990 ₪ בתוספת מע"מ לסניף לחודש, רק 489 ₪ בתוספת מע"מ בלבד!

מלא עכשיו את פרטיך בטופס ונחזור אליך עוד היום, לקביעת פגישת היכרות בה נראה לך איך EZCLUB תגדיל לך את ההכנסות כבר מהחודש הראשון.

לא הבנתי, למה כדאי לי לצור מועדון לקוחות ואיך זה מגדיל את ההכנסות?

היום הלקוחות שלך כל יום מופגזים ב-4,000 מסרים פרסומיים. כולל מסרים מהמתחרים שלך. אם אתה לא שם, שומר על קשר קבוע, שומר על עצמך בתודעה שלהם הם פשוט ישכחו אותך וילכו למישהו אחר.

מעבר לכך, באמצעות מועדון לקוחות אתה מטפח קשר ארוך טווח מה שאומר שאת הכסף שתקבל מלקוח אחד אתה יכול להכפיל, לשלש ולאפילו לגדול פי 10 לאורך זמן. לדוגמא, במקום שלקוח יקנה ממך פעם אחת ב-100 ש"ח הוא עכשיו יחזור אליך שוב ויקנה ממך 3, 4 פעמים ואף יביא עימו חברים.

העניין הוא שבעסק תמיד מדובר במכפלות, זה אומר שזה לא לקוח אחד אלא 10, 20 ויכול להיות גם 5,000 שמכפילים ומשלשים את כמות הקניות שלהם. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצמיחה של עשרות אחוזים ואפילו הכפלת מחזור המכירות בעסק.

זה נשמע לי יקר…

498 ש"ח נשמע לך יקר.

אני ממליץ לך לבדוק מהן העלויות לפרסום שקיימות היום. מודעה בעיתון סביר תעלה לך לפחות 1,000 ש"ח (ושנינו יודעים שזה כבר לא ממש עובד). פרסום אפקטיבי באינטרנט יעלה לך מינימום 4,000 ש"ח לחודש וזה לא כולל עלויות נוספות של עיצוב אתרים, באנרים וכל מה שנלווה לזה.

השאלה היא כמה עוד לקוחות אתה צריך בשביל להחזיר 498 ש"ח? אחד, שניים אולי אפילו עשרה. אני מבטיח לך שאם תעבוד עם השיטה שלנו אתה תשיג הרבה יותר!

אין לי זמן להתעסק בזה.

אם אין לך זמן להביא מכירות לעסק שלך… מה אתה בדיוק עושה? ברצינות. אני לא מצפה ממך שתשב כל היום על המחשב ותשלח מיילים או סמסים ללקוחות. למערכת שלנו קוראים EZCLUB ויש לכך סיבה. היא פשוטה וקלה מאוד לשימוש. הלקוחות נרשמים בעצמם בבית העסק או בעמוד הפייסבוק ולך נותר רק לשוחח איתנו פעמיים בחודש כדי לשגר להם הטבה. זו עבודה של מקסימום 3 שעות בחודש.

לא תשקיע 3 שעות בחודש כדי להגדיל את ההכנסות?

לא עכשיו… עדיף לחכות עד אחרי החגים… אחרי שהבת תתחתן… (הכנס את התירוץ שלך כאן)

אלברט אינשטיין אמר שטירוף זה לעשות את אותו הדבר ולצפות לתוצאות שונות. הגעת לכאן מסיבה מסויימת. אתה מעוניין להגדיל את ההכנסות. אם תמשיך לחכות ולשבת על הגדר, לא תיקח שום סיכון אבל גם שום דבר לא יקרה.

אני ממליץ לך לפעול עכשיו כדי שתוכל לקבל את ההטבה שלנו.

כל זאת נכון למבצע זה ב 50% הנחה במקום 990 ₪ בתוספת מע"מ לסניף לחודש, רק 489 ₪ בתוספת מע"מ בלבד! רק ל-57 הראשונים שפונים.

מלא עכשיו את פרטיך בטופס ונחזור אליך עוד היום, לקביעת פגישת היכרות בה נראה לך איך EZCLUB תביא לך יותר מכירות כבר מהחודש הראשון.

נ.ב. אני מזכיר לך שאין לך כל התחייבות. אתה רשאי להפסיק מתי שתרצה. עם כל מה שאתה מקבל בהצעה הזו, תסלח לי על הישירות. זו תהיה טיפשות מצידך לא לתפוס את ההצעה הזו בשתי ידיים. אל תשכח שההצעה הזו היא מוגבלת בזמן. בכל שלב המחיר עשוי לעלות. אל תתפתה לסגור את החלון הזה. אז התקשר עכשיו או מלא את הטופס.

לשיתוף המאמר:

ההודעה נשלחה בהצלחה.

נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן